Zvanično – Napoli dobio veliko pojačanje!
Irvin Lozano je novi fudbaler Napolija.
Meksikanac je na “San Paolo” stigao iz PSV Ajndhovena, gdje je u prethodne dve godine ostavio dubok trag, najveću pažnju privukao je na sebe partijama u dresu reprezentacije na Mundijalu u Rusiji.
Karijeru je počeo u Pačuki, još dok je bio u domovini interesovanje za njegove usluge pokazali su mančesterski rivali, ali se popularni “Ćuki” odlučio da pređe u Holandiju, gde je dobio puno prostora da na pravi način nastavi svoj razvoj.
Sada je jasno da je doneo dobru odluku, kao i da je PSV napravio sjajan posao, prodali su Lozana ekipi Napolija za rekordan novac, visina transfera iznosi 42 miliona evra.
Irving se danas priključio novim saigračima, odradio je i prvi trening pod Karlom Anćelotijem, utisak je da je Napoli napravio sjajan posao njegovim angažovanjem.



